Specifieke doelgroepen (SD)

Arteveldehogeschool (Artevelde)

Hier vind je de beste samenvattingen om te slagen voor Specifieke doelgroepen (SD). Er zijn o.a. samenvattingen, aantekeningen en oefenvragen beschikbaar.

13 resultaten

specifieke doelgroepen

Samenvatting

specifieke doelgroepen

Arteveldehogeschool
Specifieke Doelgroepen

volledige samenvatting van specifieke doelgroepen

3,0
(1)
102 pagina's
Geschreven in 2021/2022
magaliboyre
€14,99
11 verkocht
Specifieke doelgroepen | Logopedie | Arteveldehogeschool | 2025/26

Samenvatting

Specifieke doelgroepen | Logopedie | Arteveldehogeschool | 2025/26

Populair
Arteveldehogeschool
Specifieke doelgroepen

Deze studiestof behandelt het cursus 'Specifieke doelgroepen' uit Logopedie aan Arteveldehogeschool en richt zich op neurodiversiteit en ontwikkelingsstoornissen. De stof omvat kernconcepten als autisme, ADHD, DCD, primaire en secundaire kenmerken, classificatiesystemen (DSM-5 en ICD-10), comorbiditeit, en handelingsgerichte diagnostiek. Ideaal voor examenvoorbereiding en praktijktoepassing bij het werken met kinderen met specifieke behoeften.

-
72 pagina's
Geschreven in 2025/2026
emmameuleneire
€7,99
2 verkocht
Specifieke doelgroepen  | Logopedie | 2024/25

Samenvatting

Specifieke doelgroepen | Logopedie | 2024/25

Nieuw
Arteveldehogeschool
Specifieke doelgroepen

Samenvatting deel 'in dialoog met kinderen' tot het deel 'personen met motorische beperking'

-
104 pagina's
Geschreven in 2024/2025
fienwaterschoot
€11,16
- verkocht
Specieke doelgroepen samenvatting

Samenvatting

Specieke doelgroepen samenvatting

Nieuw
Arteveldehogeschool
specifieke doelgroepen

Niet alles dat erin staat moet je kennen, gebruik de leerdoelen

-
110 pagina's
Geschreven in 2025/2026
KoloMuani
Gratis
14 verkocht
Samenvatting specifieke doelgroepen

Voordeelbundel

Samenvatting specifieke doelgroepen

Dit is een samenvatting van de cursus en PP's van specifieke doelgroepen logopedie aan Arteveldehogeschool in jaar 1. Dit bevat alle info die je moet kennen voor het examen plus foto's en extra notities.

-
4 items
jitsesmet1605
€12,99
3 verkocht
Samenvatting specifieke doelgroepen cursusdeel visuele beperkingen

Samenvatting

Samenvatting specifieke doelgroepen cursusdeel visuele beperkingen

Arteveldehogeschool
Specifieke Doelgroepen

Dit document is een samenvatting van specifieke doelgroepen over het cursusdeel visuele beperkingen. Alle info die je moet kennen voor het examen staat hier in plus extra notities en foto's.

-
6 pagina's
Geschreven in 2021/2022
jitsesmet1605
€5,19
- verkocht
Samenvatting specifieke doelgroepen cursusdeel dementie

Samenvatting

Samenvatting specifieke doelgroepen cursusdeel dementie

Arteveldehogeschool
Specifieke Doelgroepen

Dit document is een samenvatting van specifieke doelgroepen over het cursusdeel dementie. Alle info die je moet kennen voor het examen staat hier in plus extra notities en foto's.

-
8 pagina's
Geschreven in 2021/2022
jitsesmet1605
€5,29
- verkocht
Samenvatting specifieke doelgroepen cursusdeel motorische beperking

Samenvatting

Samenvatting specifieke doelgroepen cursusdeel motorische beperking

Arteveldehogeschool
Specifieke Doelgroepen

Dit document is een samenvatting van specifieke doelgroepen over het cursusdeel motorische beperking. Alle info die je moet kennen voor het examen staat hier in plus extra notities en foto's.

-
10 pagina's
Geschreven in 2021/2022
jitsesmet1605
€5,69
- verkocht
Samenvatting specifieke doelgroepen autisme

Samenvatting

Samenvatting specifieke doelgroepen autisme

Arteveldehogeschool
Specifieke Doelgroepen

Dit document is een samenvatting van specifieke doelgroepen over het cursusdeel autisme. Alle info die je moet kennen voor het examen staat hier in plus extra notities en foto's.

-
12 pagina's
Geschreven in 2021/2022
jitsesmet1605
€5,29
1 verkocht
Samenvatting specifieke doelgroepen ADHD

Samenvatting

Samenvatting specifieke doelgroepen ADHD

Arteveldehogeschool
Specifieke Doelgroepen

Dit document is een samenvatting van specifieke doelgroepen over het cursusdeel ADHD. Alle info die je moet kennen voor het examen staat hier in plus extra notities en foto's.

-
14 pagina's
Geschreven in 2021/2022
jitsesmet1605
€5,29
- verkocht
Specifieke doelgroepen  deeltje beperking

Samenvatting

Specifieke doelgroepen deeltje beperking

Arteveldehogeschool
specifieke doelgroepen

specifieke doelgroepen

-
3 pagina's
Geschreven in 2020/2021
anaisdepillecyn
€3,49
1 verkocht
ADHD samenvatting SD

Samenvatting

ADHD samenvatting SD

Arteveldehogeschool
Specifieke Doelgroepen

Je vindt hier het hoofdstuk ADHD samengevat voornamelijk op basis van notities uit de les. De samenvatting telt 17 pagina's.

-
17 pagina's
Geschreven in 2020/2021
charlotteackerman
€3,99
4 verkocht
Specifieke Doelgroepen (schijf 1)

Samenvatting

Specifieke Doelgroepen (schijf 1)

Arteveldehogeschool
Specifieke Doelgroepen

Dit is een samenvatting van het vak Specifieke Doelgroepen (SD) voor schijf 1 Logopedie/Audiologie. Het bevat volgende hoofdstukken: personen met een verstandelijke beperking, personen met een motorische beperking, personen met ADHD, personen met autisme, personen met NAH en personen met dementie.

3,0
(1)
22 pagina's
Geschreven in 2019/2020
emmagiel
€6,99
3 verkocht
Fear of missing out? Hoeft niet!
Vraag jij je af waarom zoveel studenten in mooie kleren lopen, geld genoeg hebben en genieten van tonnen aan vrije tijd? Nou, ze verkopen hun samenvattingen op Stuvia! Stel je eens voor dat jouw samenvatting iedere dag weer wordt verkocht.