Human Decision Making
Wageningen University (WUR)
Here are the best resources to pass Human Decision Making. Find Human Decision Making study guides, notes, assignments, and much more.
10 results
Summary
Samenvatting Judgment in Managerial Decision Making - Bazerman & Moore
Samenvatting Judgment in Maragerial Decision Making - Max H.Bazerman & Don A. Moore. 8e editie. Alle hoofdstukken zijn samengevat (H1 - H12). Ook beschikbaar in een bundel.
Class notes
Collegeaantekeningen + samenvatting van de artikelen
PopularAantekeningen van alle colleges, in het Engels, maar sommige dingen zijn in het Nederlands extra uitgelegd. Ook per lecture een samenvatting van de bijbehorende artikelen.
Summary
Samenvatting - Human Decision Making
NewSamenvatting - Human Decision Making
Summary
Korte samenvatting Human Decision making
Een verkorte samenvatting van zowel de colleges als de bijbehorende clips voor het vak human decision making. In deze samenvatting worden veel theorieën besproken omtrent de beslissingen van mensen. Mensen wijken systematisch af van het rationele, waardoor hierover theorieën kunnen worden geschreven. In dit vak wordt gesproken over zowel individuele als groepsbeslissingen.
Class notes
Lecture notes Human Decision Making (UEC31306)
Samenvatting lecture notes Human Decision Making (UEC31306) Wageningen University
Summary
UEC31306 – Human decision making - Article summaries
This document contains summaries of the selected articles that are literature for te subject human decision making (UEC31306) at the Wageningen University.
Summary
UEC31306 - Judgement in managerial decision making - summary
This is a summary of the book Judgement in managerial decision making. This is literature for the subject Human decision making (UEC31306) at the Wageningen University in the second year of management and consumer studies (bedrijfs- en consumentenwetenschappen).
Package deal
BUNDEL: Human Decision Making (UEC31306)
Alle benodigdheden voor het vak Human Decision Making (UEC31306) gegeven aan de Wageningen Universiteit. Samenvatting van het boek Judgment in Managerial Decision Making van Bazermann & Moore, aantekeningen van de videos en uitgebreide lecture notes. 

Class notes
Aantekeningen videos Human Decision Making (UEC31306)
Benodigde aantekeningen van de videos van het vak Human Decision Making (UEC31306)
Class notes
Lecture notes Human Decision Making (UEC31306)
Lecture notes Human Decision Making (UEC31306) gegeven aan de Wageningen Universiteit. Na elk college wordt het nieuwe bestand geüpload. Je kunt dan direct het nieuwe bestand downloaden.