Hogeschool Gent (HOGENT)
Meest recente samenvattingen op de Hogeschool Gent (HOGENT). Op zoek naar een samenvatting op de Hogeschool Gent (HOGENT)? Wij hebben diverse samenvattingen en notities voor jouw school of universiteit.
-
13396
-
109
-
1353
Studies op de Hogeschool Gent (HOGENT)
Er zijn samenvattingen beschikbaar voor de volgende opleidingen op Hogeschool Gent (HOGENT)
-
Accountancy - Fiscaliteit 185
-
Accounting Administration 22
-
Advanced Quantitative Techniques 2
-
Agro en biotechnologie 295
-
Agro En Biotechnologie - Dierenzorg 7
-
Agro en biotechnologie – Dierenzorg 1
-
Agro en biotechnologie – Dierenzorg: Diermanagement 4
-
Agro en biotechnologie – Dierenzorg: Dierverpleegkunde 44
-
Agro en biotechnologie – Voedingstechnologie 18
-
Agro En Biotechnologie Dierenzorg 293
-
Agro en biotechnologie Groenmanagement 2
-
Agro en biotechnologie Voedingstechnologie 36
-
Agro En Biotechnologie: Dierenzorg 45
-
Agro-en biotechnologie - dierenzorg 1
-
Agro-en biotechnologie dierenzorg 1
-
Architectuur 2
-
Bachelor in de chemie 2
-
Bachelor in de ergotherapie 264
-
Bachelor in de logopedie 13
-
Bachelor in het bedrijfsmanagement Financiën en verzekeringen 12
-
Bachelor in het human resources management 1
-
Bachelor Journalistiek 11
-
Bachelor Lo & bewegingsrecreatie 13
-
Bachelor Lo & bewegingsrecreatie 8
-
Bachelor Orthopedagogi 145
-
Bachelor Orthopedagogie 1
-
Bachelor Orthopedagogiek 10
-
Bachelor rechtspraktijk 300
-
Bachelor sociaal werk 378
-
Bachelor vastgoed 30
-
Bachelor verpleegkunde 37
-
Bachelor Voedings En Dieetkunde 142
-
Bachelor Voedings- En Dieetkunde 70
-
Bank en verzekeringen 3
-
Bank- en Verzekeren 5
-
Basisboekhouden II en Boekhoudsoftware 1
-
Basisverpleegkunde 1
-
Basisverzorging en EHBO 1
-
Bedrijfsmanagement 185
-
Bedrijfsmanagement Businesslab 2
-
Bedrijfsmanagement: Accountancy Fiscaliteit 5
-
Bedrijfsmanagement: Business Lab 9
-
Bedrijfsmanagement: businesslab 1
-
Bedrijfsmanagement: Financiën En Verzekeringen 9
-
Bedrijfsmanagement: kmo 2
-
Bedrijfsmanagement: Kmo Management 33
-
Bedrijfsmanagement: Marketing 158
-
Bedrijfsmanagement: Rechtspraktijk 41
-
Bedrijfsmanagement: Supply Chain Management 7
-
Bedrijfsvertaler-tolk 1
-
Beeldende kunsten 1
-
Beeldende Kunsten: Vrije Kunsten 7
-
Beginselen van Fiscaal recht 1
-
Biomedische laboratoriumtechnologie 661
-
Biomedische Laboratoriumtechnologie: Farmaceutische En Biologische Laboratoriumtechnologie 8
-
Biomedische Laboratoriumtechnologie: Medische Laboratoriumtechnologie 30
-
BMLT 1
-
Bouwkundig tekenaar 1
-
Bouwkundig Tekenen 12
-
BTW I 1
-
Business & Languages 1
-
Chemie 50
-
Communicatiemanagement 1
-
Communicatievaardigheden 1
-
Dierenzorg 51
-
Digital marketing fundamentals 1
-
Economie 1
-
Economisch en Financieel recht 1
-
Educatieve bachelor Lager Onderwijs 1
-
Educatieve bachelor secundair onderwijs 1
-
Elektromechanica 30
-
Engels 2
-
Ergotherapie 195
-
Farmaceutische En Biologische Laboratoriumtechnologie 12
-
Financiën en verzekeringen 1
-
Financiën en verzekeringswezen 96
-
Fotografie 3
-
Frans 1
-
Fundamentele begrippen diagnostiek en behandeling 3
-
Gent 3
-
Gerechtelijk recht en deskundigenonderzoek 1
-
Graduaat accounting administration 2
-
Graduaat Juridisch administratieve Ondersteuning 4
-
Graduaat Juridisch-administratieve ondersteuning 4
-
Graduaat Marketing 17
-
Graduaat Marketing En Communnicatiesupport 14
-
Graduaat Marketing- & Communicatiesupport 1
-
Graduaat Marketing- en Communicatiesupport 1
-
Graduaat Marketing- en Communnicatiesupport 39
-
Graduaat Werforganisatie 2
-
Grafisch ontwerp 2
-
Grafische vormgeving 1
-
Groenmanagment 6
-
Groenmanegement 2
-
Health care Management 4
-
Heelkunde theorie 2B 1
-
Houttechnologie 100
-
Human resource management 13
-
Human resources manageent 1
-
Human Resources Management 12
-
Inleiding in het human resources management 1
-
Inleiding tot het recht 1
-
Interieur Vormgeving 50
-
Interieurvormgeving 419
-
Internationaal Bedrijfsmanagement 5
-
IT en data voor accountants 1
-
Jeugdrecht en jeugdbescherming 1
-
Juridisch Administratieve Ondersteuning 4
-
Kinesitherapeutisch handelen: OL en BL 1
-
Kleuteronderwijs 122
-
KMO- management 139
-
KMO-management 124
-
Lager Onderwijs 19
-
LANDMEETKUNDE 79
-
Landschaps - en tuinarchitectuur 1
-
Landschaps en tuinarchitectuur 4
-
Landschaps en tuinarchitecuur 1
-
Landschaps- en tuinarchitectuur 1
-
Landschaps- en tuin archtiectuur 1
-
Landschaps- en tuinarchitectuur 13
-
Landschaps-en tuinarchitectuur 1
-
Landschpas- en Tuinarchitectuur 2
-
Leerkracht lager onderwijs 186
-
Leraar in interactie 1
-
Leraren Opleiding Lichamelijke Opvoeding En Bewegingsrecreatie 70
-
Lerarenopleiding 17
-
Lerarenopleiding secundair onderwijs 101
-
Lichamelijke opvoeding 1
-
Lo en bewegingsrecreatie 12
-
Logistiek Management 4
-
Logopedie Audiologie 224
-
Logopedie En Audiologie: Logopedie 36
-
Marketing 120
-
Marketing & communicatie 18
-
Master in verpleeg en vroedkunde 1
-
Medische laboratoriumstechnologie 7
-
Medische Technologie 1
-
Micro-degree duurzaamheidscoördinator 5
-
Micro-degree ecologische duuzaamheid 3
-
Mileu & duurzaamheids management 1
-
Milieu en duurzaamheidsmanagement 10
-
Modet 1
-
Modetechnologie 157
-
Mondzorg 2
-
Office Management 24
-
Ondernemingsrecht: boekhouding 1
-
Organisatie & Management: Business & Languages 3
-
Organisatie & Management: Business Translation & Interpreting 1
-
Organisatie & Management: Health Care Management 1
-
Organisatie en management 1
-
Orth 2
-
Orthopedagogie 2890
-
Orthopedie / Traumatologie 1
-
Partim Burgerlijk Recht 1
-
Partim Ondernemingsrecht 1
-
Personenbelasting I 1
-
Postgraduaat Risk en Claims 1
-
Postgraduaat spoed en intensieve zorgen 3
-
Postgraduaat spoedgevallen en intensieve zorgen 40
-
Postgraduaat spoegevallen en intensieve zorgen 1
-
Professionele bachelor rechtspraktijk 23
-
Professionele bachelor verpleegkunde 687
-
Psychopathologie 1
-
Rechtspraktijk 164
-
Retailmanagement 47
-
Secundair Onderwijs: Lichamelijke Opvoeding Bewegingsrecreatie 12
-
Sociaal werk/Maatschappelijk werk 578
-
Sociale wetgeving 1
-
Strategisch Management 1
-
Supply Chain Management 34
-
Tentamen 1
-
Theoretische orthopedagogiek 1
-
Toegepaste Fiscaliteit 1
-
Toegepaste informatica 127
-
Tuin- en landschapsarchitectuur 4
-
Tuinarchitect 4
-
Tuinarchitectuur 5
-
Uitstoomprofiel projectontwikkelaar 1
-
Uitstroomprofiel projectontwikkelaar 2
-
Vastgoed 2068
-
Vastgoed-Projectontwikkeling 1
-
Vastgoed: Landmeten 2
-
Vastgoed: Vastgoed 23
-
Veilig en duurzaam handelen 1
-
Verbintenissenrecht 1
-
Verkorte Educatieve Bachelor Secundair Onderwijs 1
-
Verpleegkunde 153
-
Verpleegkunde HBO 5 - Vesalius 1
-
Verspaningstechnologie 1 1
-
Visual Design 7
-
Voedings en dieetkunde 58
-
Voedings- en dieetkunde 99
-
Voedingsleer en dieetkunde 14
-
Werkplekleren in de klas 1 1
-
Winkelmanagement 1
Populaire boeken Hogeschool Gent (HOGENT)
Agnes Verbruggen, Greetje desnerck • ISBN 9789038225746
Lieselot de Wilde, Michel Vandenbroeck • ISBN 9789072201089
Jan Cottyn, Jan Fiers • ISBN 9789464983241
Dieter Gryp • ISBN 9789463938457
Yvan Houtteman • ISBN 9789463934602
Liesbet de Vuyst, Danielle de Smet • ISBN 9789401464208
Wim Buekens • ISBN 9789464015287
Jan Vranken, Sarah van Leuvenhaege • ISBN 9789464142754
Nicky Dirkx, Mieke Gesquiere • ISBN 9789464759716
Pearson Education • ISBN 9781292300832
Rudy Schellaert • ISBN 9789400006096
Gerda Ghysels, Jan Roodhooft • ISBN 9789030692232
Ivan De Cnuydt, Sonia De Velder • ISBN 9789020974461
Laatste content Hogeschool Gent (HOGENT)
These are my flashcards in English for the subject Strategic HRM based on the information provided and the trial exam
- Voordeelbundel
- Samenvatting
- • 256 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Strategic HRM
-
Human resources managment - jaar 2 - 3 jarig traject - 20% off• Door emmaboesmans
Deze samenvatting voor Digital Marketing Advanced bevat een compacte maar grondige weergave van de leerstof, aangevuld met duidelijke notities en aanduidingen van kernbegrippen en examengerichte aandachtspunten.
- Voordeelbundel
- Samenvatting
- • 76 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Digital Marketing Advanced
-
Samenvattingen Marketingen - SALES jaar 3• Door jillesnauwaert
lijst met al de te kennen woordenschat voor engels I bedrijfsmanagement
- Samenvatting
- • 16 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Engels
Samenvatting grammar engels eerste jaar bedrijfsmanagement
- Samenvatting
- • 9 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Engels
Alle Voc voor English for Real estate in een handig studeerbare pdf
- Boek
- Samenvatting
- • 38 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Engels
-
English for real estate • Loes De Parade• ISBN 9789072201454
het is een samenvatting van de cursus
- Samenvatting
- • 12 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•EUPC
alle vocabulary, alle grammar, hoe je een report moet schrijven en the bones of networking.
- Boek
- Samenvatting
- • 32 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Engels 2
-
Business Result - Adv Teacher\'s book + DVD • Kate Baade, Christopher J. Holloway, Rebecca Turner• ISBN 9780194739115
Samenvatting van de PPT's die in de lessen EUPC gebruikt worden + leerpad + belangrijkste zaken uit de cursus. Mondeling examen + groepswerk
- Samenvatting
- • 26 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•EUPC
Samenvatting Engels 'Business Partner B2+', 1e jaar, 2e semester: Unit 5 tem 7). Volledige samenvatting van het boek en de powerpoints. Vocabulary, Grammar en Functional language. Staat in het Engels, maar met Nederlandse vertaling erbij.
- Boek & Voordeelbundel
- Samenvatting
- • 53 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Engels
-
Business Partner B2+ Coursebook and Standard Myenglishlab Pack • IwonaDubicka, Marjorie Rosenberg• ISBN 9781292249001
-
SAMENVATTING ENGELS - HOGENT - 1e JAAR - 1e EN 2e SEMESTER• Door DegraafJulia
Het document bevat een volledig gesprek in Engels uitgetypt voor het mondelinge examen. Het betreft een mondeling examen die met twee personen gedaan wordt. Het betreft 2 gesprekken, 1 tussen een client en een makelaar waarbij de makelaar een afspraak probeert te regelen. Het tweede gesprek is tussen en investeerder en een makelaar, hierbij probeert de makelaar de investeerder tot een afspraak te krijgen met oog op een investering.
- Tentamen (uitwerkingen)
- • 4 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Engels
Samenvatting Strategic management in het Engels, gegeven door Wim Buekens. De samenvatting bevat alle belangrijke leerstof gegeven in de powerpoints met extra notities die genomen zijn tijdens de les.
- Samenvatting
- • 43 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Strategic Management
Samenvatting vak Business English, gegeven in het eerste jaar van de graduaatsopleiding Marketing- en Communicatiesupport
- Samenvatting
- • 11 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Business English
Dit is een complete samenvatting van het volledige boek 'business partner B2', semester 1. Hierbij wordt alles in het Engels samengevat én krijg je daaronder de Nederlandse vertaling. Van theorie tot functional language en oefeningen. 
 
Inhoudstafel: 
1.	Unit 1: Market research 
1.1	Market research methods 
1.2	Working with a focus group 
1.3	Carrying out a needs analysis 
Reports – Summary findings 
2.	Unit 2 : Give and take 
2.1	Manager or mentor 
2.2	Kindness or success 
2.3	Changing an ...
- Boek & Voordeelbundel
- Samenvatting
- • 93 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Engels
-
Business Partner B2+ Coursebook and Standard Myenglishlab Pack • IwonaDubicka, Marjorie Rosenberg• ISBN 9781292249001
-
SAMENVATTING ENGELS - HOGENT - 1e JAAR - 1e EN 2e SEMESTER• Door DegraafJulia
Volledige samenvatting business software / business process management 
Verwerking van alle slides en notities vanuit de les 
Lector: Wim Van Lent
- Samenvatting
- • 30 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Business software I
Samenvatting van alle geziene leerstof SCM English II (sem 2) 
Lector: Anne-Marie De Clercq
- Samenvatting
- • 7 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Supply chain management English
Samenvatting van alle geziene leerstof SCM English II (sem 1) 
Lector: Anne-Marie De Clercq
- Samenvatting
- • 22 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Supply chain management English
Alle geziene woordenschat tijdens eerste semester unit: 2-4-9-10-11. Namelijk alles voor examen 1e semester. Grammer Reference/Language at work/Reading Comprehension/Extra powerpoints.. heb ik op papier, mocht je hier foto's van willen stuur me een berichtje.
- Boek & Voordeelbundel
- Samenvatting
- • 9 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Engels
-
Business Result - Adv Teacher\'s book + DVD • Kate Baade, Christopher J. Holloway, Rebecca Turner• ISBN 9780194739115
-
ALLE_EXAMENLEERSTOF KMO_jaar2_sem1• Door instajdhoore23
Woordenlijst 
Engels 1 
engels naar engels
- Overig
- • 15 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Engels
.
- Voordeelbundel
- Tentamen (uitwerkingen)
- • 43 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•CURPBAVG1754532023
-
constructie samenvattingen• Door ebracke
Dit is een samenvatting van het jaarvak Engels, tweede semester. Het bevat zowel de lesssen, de powerpoints alsook het boek.
- Boek & Voordeelbundel
- Samenvatting
- • 13 pagina's's •
-
Hogeschool Gent•Engels
-
Business Partner B2+ ebook Online Access Code • Pearson Education• ISBN 9781292300832
-
Engels• Door VDBE2001