100% tevredenheidsgarantie Direct beschikbaar na je betaling Lees online óf als PDF Geen vaste maandelijkse kosten 4.2 TrustPilot
logo-home
Presentatie

Eindopdracht Voedingsleer & Receptenleer

Beoordeling
-
Verkocht
3
Pagina's
5
Geüpload op
16-07-2018
Geschreven in
2017/2018

Eindopdracht Voedingsleer & Receptenleer. Met document gebruikt tijdens het opnemen met alle extra informatie en recepten. Beoordeeld met een 9 met de beoordeling bijgevoegd. HERINNERING: exact kopiëren is plagiaat plegen, ideeën overnemen mag natuurlijk altijd! Nog geen beoordeling gehad, deze komt erop zodra deze bekend is (zal augustus worden).

Meer zien Lees minder
Instelling
Vak









Oeps! We kunnen je document nu niet laden. Probeer het nog eens of neem contact op met support.

Gekoppeld boek

Geschreven voor

Instelling
Studie
Vak

Documentinformatie

Geüpload op
16 juli 2018
Bestand laatst geupdate op
6 augustus 2018
Aantal pagina's
5
Geschreven in
2017/2018
Type
Presentatie
Persoon
Onbekend

Onderwerpen

Voorbeeld van de inhoud

Eindopdracht

Voedingsleer &
Receptenleer
________________

“The secret ingredient is always love”



Beoordeeld met een 9

Module Voedingsleer & Receptenleer
Modulecode 4687
Cohort/Versie 0315




Naam Emma Koote
Cursistnummer 994889080
Opleiding Voeding en Diëtetiek
E-mailadres
Plaats, datum Rotterdam, 14-07-2018

, Inhoudsopgave


Inhoudsopgave 2

Recepten 3
Salade in een glas 3
Informatie: 3
Gevulde paprika’s 4
Informatie: 4

Link video 5

Maak kennis met de verkoper

Seller avatar
De reputatie van een verkoper is gebaseerd op het aantal documenten dat iemand tegen betaling verkocht heeft en de beoordelingen die voor die items ontvangen zijn. Er zijn drie niveau’s te onderscheiden: brons, zilver en goud. Hoe beter de reputatie, hoe meer de kwaliteit van zijn of haar werk te vertrouwen is.
charlottemma Hogeschool NTI
Volgen Je moet ingelogd zijn om studenten of vakken te kunnen volgen
Verkocht
992
Lid sinds
9 jaar
Aantal volgers
483
Documenten
99
Laatst verkocht
2 maanden geleden

Hallo! Ik ben Emma, op het moment dat ik dit schrijf 25 jaar oud en ik studeer momenteel HBO Voeding en Diëtetiek via het NTI, naast mijn fulltime baan als Assistent Store Manager. Hiervoor heb ik mijn HAVO opleiding en een MBO Filiaalmanager opleiding afgerond en doe ik ook nog wel eens cursussen tussendoor (hiervan zijn ook samenvattingen te vinden). Mocht je vragen hebben of iets missen aan mijn samenvattingen; LET ME KNOW! Verbeterpunten en recensies zijn altijd welkom! :) Liefs, Emma

Lees meer Lees minder
4.1

209 beoordelingen

5
77
4
87
3
33
2
6
1
6

Recent door jou bekeken

Waarom studenten kiezen voor Stuvia

Gemaakt door medestudenten, geverifieerd door reviews

Kwaliteit die je kunt vertrouwen: geschreven door studenten die slaagden en beoordeeld door anderen die dit document gebruikten.

Niet tevreden? Kies een ander document

Geen zorgen! Je kunt voor hetzelfde geld direct een ander document kiezen dat beter past bij wat je zoekt.

Betaal zoals je wilt, start meteen met leren

Geen abonnement, geen verplichtingen. Betaal zoals je gewend bent via iDeal of creditcard en download je PDF-document meteen.

Student with book image

“Gekocht, gedownload en geslaagd. Zo makkelijk kan het dus zijn.”

Alisha Student

Veelgestelde vragen