3 results
Summary
Samenvatting boek Begeleiden van actief leren HST 1 tm 6 - 2e editie 2021 - Linda van den Bergh - 9789046907719 + oefentoets + de leerdoelen + kernbegrippen uitgelegd
Dit is de samenvatting van HST 1 tm 6 van de 2e editie van Begeleiden van actief leren. Het voordeel van deze samenvatting is dat hij to the point is met praktisch advies dat je direct kunt toepassen. Geen blabla of lange lappen tekst. Uitgebreid met complete oefentoets 55 logische vragen met antwoorden apart. Plus de leerdoelen en belangrijkste kernbegrippen uitgelegd. Alles in 1.
Other
Geïntegreerd onderwijskundig ontwerp (Inholland)
Hierbij mijn verslag voor het van GOO. In dit verslag is de gehele opdracht te vinden. Je kunt het gebruiken als voorbeeld/houvast voor je eigen verslag. Verslag beoordeeld met een 7.
Summary
Pedagogiek 3.1 pabo oudere kind samenvatting
Dit is de samenvatting voor pedagogiek 3.1 op de pabo HvA, oudere kind. Het volgende staat hierin: 
Vereniging OSVO Kernprocedure (online) 1.1-1.5, 2.0, 2.3, 4.0-4.3, 5.7 
Brein in de groei (online) H1 
Rosenthaleffect (online) 
Begeleiden van actief leren (boek) H1, H4, H5, H6 
Ontwikkelingspsychologie (boek) H2.4.12, H2.4.13, H4.3, H5. 
Gekocht? Laat weten wat je ervan vond :)