Leren en Cognitie
Universiteit Leiden (UL)
Aquí están los mejores recursos para pasar Leren en Cognitie. Encuentra Leren en Cognitie guías de estudio, notas, tareas, y mucho más.
4 resultados
-
Resumen
Samenvatting Leren en Cognitie, Literatuur 'Human Learning' + samenvatting hoorcolleges (eigen cijfer 7)
-
---16diciembre 20232023/2024
- In deze samenvatting is zowel de literatuur van het hele boek verwerkt als de samenvatting van alle hoorcolleges. Deze zijn per week samengevat. Alle belangrijke personen zijn hierbij extra gemarkeerd.
-
$7.71 Más información
velemanskaylee8
-
Resumen
Samenvatting Human Learning, Global Edition, ISBN: 9781292104386 Leren En Cognitie
-
--245noviembre 20212021/2022
- Dit document is een samenvatting van het boek Human Learning wat tentamenstof is voor het vak Leren en cognitie. De hoofdstukken staan niet op chronologische volgorde, maar op de volgorde van waarin ze besproken worden in de colleges. Verder komen de subkopjes overeen met de subkopjes in het boek. Zo kan je het onderwerp makkelijk opzoeken in het boek mocht je extra uitleg willen.
-
$7.20 Más información
jasmijnvdhoff