,Technologie in in
Technologie dede
zorg enen
zorg welzijn
welzijn
S15
S15
Robbert Meijer
Robbert
SAXION PARTIME Meijer
SCHOOL | 343309
SAXION PARTIME SCHOOL | 343309
1
, 2
Voor u ligt het advies geschreven aan de hand van de module technologie in de zorg en welzijn. Het advies is gericht op een leeromgeving om Living Technology een onderdeel te maken van het dagelijks werken binnen de organisatie. In de eerste twee hoofdstuk wordt het probleem besproken en gekeken hoe er als organisatie wordt geinnoveert. In hoofdstuk 3 komen de acceptatie en adoptie modellen naar voren en wordt er gekeken hoe dit toegepast wordt op de organisatie. In hoofdstuk 4 komt het advies naar voren en wordt er besproken welke leerkring hiervoor het meest passend is. In hoofdstuk 5 komt de evaluatie terug. Denk aan de beoordeling na het kopen van het document, feedback is altijd welkom !!
Todas las reseñas las realizan usuarios reales de Stuvia después de compras verificadas.
Calidad en la que puedes confiar: escrito por estudiantes que aprobaron y evaluado por otros que han usado estos resúmenes.
¡No te preocupes! Puedes elegir directamente otro documento que se ajuste mejor a lo que buscas.
Sin suscripción, sin compromisos. Paga como estés acostumbrado con tarjeta de crédito y descarga tu documento PDF inmediatamente.
“Comprado, descargado y aprobado. Así de fácil puede ser.”