Brief naar schuldeiser
Hogeschool Leiden Opleiding Sociaal Juridische Dienstverlening
In blok 7 staat het thema schulden en armoede centaal. Voor dit blok moet je in de rol van schuldhulpverlener een groot dossier samenstellen voor een cliënt in de schulden. Elke week krijg je een opdracht die je aan dit dossier kan toevoegen. Het dossier bestaat uit zowel de sociaalwetenschappelijk invalshoek als de juridische invalshoek. Het dossier is gebaseerd op de casus van Jan de Wit en Nelleke Zwart. In dit document lees je een brief naar een van de schuldeisers waarin is aangegeven dat je de schuldenproblematiek van de cliënt aan het inventariseren bent.
Calidad en la que puedes confiar: escrito por estudiantes que aprobaron y evaluado por otros que han usado estos resúmenes.
¡No te preocupes! Puedes elegir directamente otro documento que se ajuste mejor a lo que buscas.
Sin suscripción, sin compromisos. Paga como estés acostumbrado con tarjeta de crédito y descarga tu documento PDF inmediatamente.
“Comprado, descargado y aprobado. Así de fácil puede ser.”