Uitwerking Preventie en herstel sportblessures week 4.5 SDT & Self-efficacy theory
Inhoudsopgave
Opdracht PHS w4.5B SDT & Self efficacy theory 2
Vragen Jackson (2010) 2
Vragen Kilpatrick, Hebert & Jacobsen (2002) 4
Dit is de uitwerking van de opdracht van preventie en herstel van sportblessures in week 4.5 in het arrangement KA verantwoord sporten en bewegen. Ondersteund met schema's en afbeeldingen.
Todas las reseñas las realizan usuarios reales de Stuvia después de compras verificadas.
In 2018 heb ik mijn BSc. Sportkunde behaald aan Fontys Sporthogeschool te Eindhoven. Momenteel ben ik werkzaam als Strength & Conditioning Trainer en ben ik gestart met de opleiding Fysiotherapie aan de HAN. Daarnaast heb ik recentelijk mijn sportmassage diploma behaald. Heb je vragen? Ben je bv. opzoek naar een specifiek document, stuur me dan een privé bericht!
Calidad en la que puedes confiar: escrito por estudiantes que aprobaron y evaluado por otros que han usado estos resúmenes.
¡No te preocupes! Puedes elegir directamente otro documento que se ajuste mejor a lo que buscas.
Sin suscripción, sin compromisos. Paga como estés acostumbrado con tarjeta de crédito y descarga tu documento PDF inmediatamente.
“Comprado, descargado y aprobado. Así de fácil puede ser.”