Verlies, trauma en rouw
Hogeschool van Amsterdam (HvA)
Voici les meilleures ressources pour passer Verlies, trauma en rouw. Trouvez guides d'étude pour Verlies, trauma en rouw, notes, devoirs et bien plus encore.
Les livres populaires
Tous les livres 3 CacherAll 24 résultats
Trier par:
-
Resume
Uitwerking casus Nadia VTR 2019
-
3.2(6)3.2105janvier 20192018/2019
- Dit document bevat de uitwerking van casus Nadia. Dit is de casus die in blok 2 van VTR op 15 januari gebruikt wordt voor de toets. Op het eerste blad is te zien welke onderwerpen ik heb uitgewerkt.
-
€3,99 Plus d'infos
Student2018
-
Pack
Verlies, Trauma en Rouw
-
--33janvier 2019
- Alle hoofdstukken van de Gereedschapskist van de sociaal werker en Verlieskunde die je moet kennen voor de toets, de artikelen van de werk- en hoorcolleges en de aantekeningen van de hoorcolleges met o.a. Denken Helpt m.b.v. de PowerPoints. Zelf heb ik dit vak afgerond met een 9!
-
€9,49 Plus d'infos
studiebolletje1997
-
Resume
Samenvatting artikelen VTR en zingeving
-
3.0(1)3.0211janvier 20192018/2019
- In dit document wordt een samenvatting gegeven van de volgende artikelen: 'Rouw bij migratie', 'Introductie in de presentietheorie', 'Rouw vanuit een narratief gezinstherapeutisch perspectief/Van loslaten naar verbinden', 'Innerlijke ruimte in de praktijk/van levenskunst tot stervenskunst', 'Presentie in de palliatieve zorg' en 'Max Weber'.
-
€3,99 Plus d'infos
studiebolletje1997
-
Resume
Hoorcolleges VTR Zingeving
-
2.7(3)2.7531janvier 20192018/2019
- In dit document staan de aantekeningen van de hoorcolleges zingeving met aanvulling van de literatuur. Bij hoorcollege 2 t/m 4 staan de aantekeningen van het boek 'Denken Helpt' met aanvulling van het boek (de denkwijzen van Epicurus, de Stoïcijnen en Aristoteles). Onderaan het document staat een samenvatting van hoofdstuk 13 (Narratieve methode) die je ook moet kennen. Ook wordt er een samenvatting gegeven van de artikelen 'Max Weber' en 'Presentie in de palliatieve zorg'.
-
€4,99 Plus d'infos
studiebolletje1997