Inleiding IT & Operations management

Vrije Universiteit Brussel (VUB)

Voici les meilleures ressources pour passer Inleiding IT & Operations management. Trouvez guides d'étude pour Inleiding IT & Operations management, notes, devoirs et bien plus encore.

All 10 résultats

Trier par:

Inleiding tot IT & Operations management - VUB (17/20)
  • Resume

    Inleiding tot IT & Operations management - VUB (17/20)

  • Samenvatting voor het vak inleiding tot IT & Operations Management op de Vrije Universiteit Brussel. Deze samenvatting zorgde voor een 17/20. Deze samenvatting is geschreven in 2017-2018
  • yo_13
    €5,99 Plus d'infos
IT EXAMENVRAGEN 3 februari 2017! (1ste zit 2016-2017) IT EXAMENVRAGEN 3 februari 2017! (1ste zit 2016-2017)
  • Examen

    IT EXAMENVRAGEN 3 februari 2017! (1ste zit 2016-2017)

  • IT examenvragen 1ste zit! Prof. Tias Guns VEEL SUCCES...!
  • saly16
    €13,44 Plus d'infos
Operations Management deel 1
  • Resume

    Operations Management deel 1

  • Deze samenvatting omvat het onderdeel "Operations Management" van het vak Inleiding tot IT en Operations Management van het schakelprogramma bedrijfskunde. Net zoals in de lessen opgedeeld in 2 onderdelen, waarvan in het eerste onderdeel ook de uitgewerkte oefeningen van het WPO bevat. Het leren van de samenvatting was zeker voldoende om te slagen voor het onderdeel Operations (op het examen kwam niets aan bod dat niet in de SV stond)
  • lauravds
    €3,99 Plus d'infos
Operations Management deel 2
  • Resume

    Operations Management deel 2

  • Deze samenvatting omvat het onderdeel "Operations Management" van het vak Inleiding tot IT en Operations Management van het schakelprogramma bedrijfskunde. Net zoals in de lessen opgedeeld in 2 onderdelen, waarvan het eerste onderdeel ook de uitgewerkte oefeningen van het WPO bevat. Het leren van de samenvatting was zeker voldoende om te slagen voor het onderdeel Operations (op het examen kwam niets aan bod dat niet in de SV stond)
  • lauravds
    €3,49 Plus d'infos
Samenvatting inleiding IT & Operations management
Envie de récupérer vos frais ?
Combien avez-vous déjà dépensé pour Stuvia ? Imaginez que vous soyez beaucoup plus nombreux à payer pour des notes d'étude, mais cette fois-ci, c'est VOUS qui vendez. Ka-ching !