Neuro en cognitieve wetenschappen (1017GENGE3)
Universiteit Antwerpen (UA)
All 25 résultats
Trier par

-
Samenvatting neurologie, neuro en cognitieve wetenschappen bachelor geneeskunde
- Resume • 82 pages • 2025
-
eileenvermeer
-
- €35,49
- + en savoir plus
Samenvatting van het onderdeel neurologie van het vak 'neuro en cognitieve wetenschappen' gegeven in de bachelor geneeskunde. 
Inclusief afbeeldingen en figuren. 
Met deze samenvatting heb ik een 18/20 gehaald voor het onderdeel neurowetenschappen.
Samenvatting van het deel neurologie van het vak 'neuro en cognitieve wetenschappen'. Gemaakt aan de hand van de slides en eigen notities.
samenvatting lessen neurologie en cognitieve wetenschappen: ppt + notities lessen
Volledige samenvatting van alle lessen van het deel neurologie. Deze samenvatting bevat GEEN psychiatrie!
Complete en uitgebreide Samenvatting Neuro- en cognitieve wetenschappen universiteit Antwerpen. Behaalde resultaat: 16/20.
Dit document omvat een samenvatting van een paar hoofdstukken van neurologie. Deze zijn samengevat adhv ppt lessen en aangevuld met notities.
Samenvatting van alle vakken die er zijn in de 3de bachelor geneeskunde aan de universiteit Antwerpen.

-
Samenvatting - Neuro- en cognitieve wetenschappen: partim neurologie
- Resume • 246 pages • 2024
-
KTVA
-
- €10,39
- 10x vendu
- + en savoir plus
Een volledige en uitgebreide samenvatting van alle lessen van het partim neurologie. Gebaseerd op alle powerpoints, aangevuld met eigen notities uit de lessen.
Samenvatting lessen psychiatrie
Samenvatting van de lessen van neurologie

Stress d'étude? Pour les vendeurs sur Stuvia, c'est en fait une époque dorée. KA-CHING ! Gagnez aussi de vos résumés et commencez à télécharger dès maintenant. Découvrez tout sur gagner de l'argent sur Stuvia